راهنمای خرید ناخن مصنوعی

ناخن مصنوعی به ظاهر ناخن طبیعی شما حالت می‌دهد و به زیبایی بیشتر ناخن‌ها کمک می‌کند. از طرف دیگر، ناخن‌های مصنوعی به راحتی نمی‌شکنند و لب پریده نمی‌شوند؛ مجموع این موارد باعث می‌شوند تا ناخن مصنوعی، برای بانوانی که به دلیل انجام کارهای منزل همیشه ناخن‌هایشان می‌شکند، انتخاب مناسبی باشد.

در انتخاب ناخن مصنوعی نیز باید مانند سایر محصولات آرایشی، وسواس زیادی به خرج دهید. برای انتخاب بهترین ناخن مصنوعی، بهتر است با انواع آن آشنا باشید.

ناخن مصنوعی با ترکیبات اکرلیک

در بین ناخن‌‌های مصنوعی موجود در بازار، ناخن‌هایی از که ترکیبات اکرلیک ساخته می‌شوند را می‌توان در گروه قوی‌ترین ناخن‌های مصنوعی قرار داد.

لبه ناخن‌‌های مصنوعی اکرلیک به این راحتی‌ها نمی‌شکند و برای خانم‌هایی که زندگی پرتحرکی دارند توصیه می‌شود. مونومر، اکرلیک مایع، پلیمر و اکرلیک پودر شده، موادی هستند که در ساخت ناخن‌های مصنوعی اکرلیک استفاده می‌شوند.

ناخن‌های مصنوعی اکرلیک مزیت دیگری هم دارند و این مزیت، ارزان قیمت بودن این گونه ناخن‌های مصنوعی است. نقطه ضعف ناخن مصنوعی اکریلیک این است که باید هر دو تا سه هفته (متناسب با میزان رشد ناخن‌هایتان) به آن‌ها رسیدگی کنید.

ناخن مصنوعی ژله‌ای

ناخن‌های مصنوعی ژله‌ای نوع دیگر ناخن‌های مصنوعی را تشکیل می‌دهند که این روزها طرفداران زیادی هم پیدا کرده است، در ساخت این ناخن‌‌ها هم اکریلیک به کار رفته است اما این اکریلیک حالت ژله‌ای دارد و پس از قرار گرفتن بر روی ناخن، توسط اشعه فرابنفش سخت و سفت می‌شود.

لازم به ذکر است که ناخن‌های مصنوعی ژله‌ای به اندازه‌ ناخن‌های مصنوعی اکریلیک معمولی مقاومت ندارند و در نتیجه پیشنهاد می‌کنیم خانم‌هایی به سراغ این ناخن‌های مصنوعی بروند که فعالیت زیادی در روز ندارند و از انگشتان خود زیاد کار نمی‌کشند.

ناخن های مصنوعی ژله‌ای به لحاظ زیبایی‌شناختی هم برتری‌هایی دارد و ظاهر طبیعی را به انگشتان می‌دهد. از طرف دیگر در اثر رشد ناخن‌ طبیعی دست، نیاز زیادی به رسیدگی و لاک‌زدن ناخن‌های مصنوعی ژله‌ای ندارید.

ناخن مصنوعی ابریشمی

گونه‌ای دیگر از ناخن‌های مصنوعی را ناخن‌هایی تشکیل می‌‌دهند که در ساخت آنها از ابریشم، ‌کتان، فایبرگلاس یا کاغذ استفاده شده است، این ناخن‌‌های مصنوعی به لحاظ ساختار، بسیار باریک و نازک هستند و به راحتی بر روی ناخن طبیعی قرار گرفته و حالت داده می‌شوند. این امر باعث شده تا از لحاظ ظاهری بین این دسته از ناخن‌‌های مصنوعی و ناخن طبیعی دست، تفاوت کمی وجود داشته باشد.

به همین دلیل، این ناخن‌‌های مصنوعی به بانوانی که به دنبال ناخن مصنوعی باریک و ظریف هستند توصیه می‌شود.

ناخن مصنوعی سولار

دسته آخر نیز ناخن‌های مصنوعی هستند که از آنها با نام ناخن مصنوعی سولار یاد می‌شود. این ناخن‌های مصنوعی مقاومت بسیار خوبی دارند و به این لحاظ می‌توان آنها را در کنار ناخن‌‌های مصنوعی اکرلیک قرار دارد.

این نوع ناخن مصنوعی به لحاظ ظاهر،‌ همانند مانیکور فرنچ است. بنابراین، این ناخن‌های مصنوعی را با توجه به استحکامی که دارند می‌توان برای بانوانی پیشنهاد کرد که زندگی فعال و پرتحرکی دارند.

نکات مهم استفاده از ناخن مصنوعی

  • نکته مثبت تمامی ناخن‌‌های مصنوعی دوام و استقامت بالای این ناخن‌ها است، از طرف دیگر به راحتی می‌توانید ناخن مصنوعی را لاک بزنید و به حالت دلخواه شکل دهید.
  • کاشت ناخن مصنوعی، نکات منفی نیز دارد که از آن جمله می‌توان به هزینه‌ بالای نگه‌داری و رسیدگی به ناخن‌‌های مصنوعی اشاره کرد.
  • از طرف دیگر در حین فرآیند کاشت ناخن مصنوعی ممکن است پوست انگشت دست به عارضه‌های پوستی نظیر عفونت‌های قارچی دچار شود.
  • در بعضی از موارد هم دیده شده که ممکن است فرد به مواد ناخن مصنوعی حساسیت داشته باشد.
  • در نهایت باید گفت بسته به سلیقه و نیازی که دارید، از رسیدگی به ناخن‌ مصنوعی که انتخاب کرده‌اید غافل نشوید. در این زمینه روغن‌ کوتیکول (به دلیل ترکیبات شیمیایی مفیدی که دارد) از شکستگی ناخن‌های مصنوعی جلوگیری می‌کند. ترک خوردن کوتیکول نیز ممکن است به عفونت‌های قارچی منجر شود.
=====
در هر کجای دنیا، هر کسب و کاری دارید، روماکو آنرا به مخاطبین شما معرفی میکند.

روماکو | شبکه اجتماعی کسب و کارهای ایرانی

کسب و کار و فروش خودرا با تبلیغات 360 درجه روماکو متحول کنید.

تنها با معرفی خود در روماکو تبلیغات فراگیر زیر، برای محصول و یا خدمات شما صورت میگیرد.

تضمین 15 هزار بازدید در طول حضور- برگشت وجه بدون هیچ گونه تاخیر

همین الان گام بزرگی را در جهت رشد کسب و کار خود بردارید!!!

ورود به روماکو

موجودی شما هر روز در روماکو شارژ میشود. برای اطلاعات بیشتر کلیک بفرمایید

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • یک نظر ارسال کنید