سوغات نیوزلند

ات نیوزلند

کرم های مرطوب کننده
کرم های مرطوب کننده نیوزلند - سوغات نیوزلند

رم های مرطوب کننده، ضد آفتاب، سرم ها و ماسک های صورت از جمله اونها هستند. البته این محصولات علاوه بر تهیه شدن از عسل از میوه کیوی و همین طور جفت گوسفند های نیوزلندی هم تهیه می شه و باعث خاص شدن اونها می شود.

ماسک ها و کرم های ارایشی بهداشتی
کرم آرایشی - سوغات نیوزلند

سوغات بعدی ماسک ها و کرم های ارایشی بهداشتی هستند که محصول شهر روتوروا ست. همین طور که می دونید این شهر به داشتن منابع آب گرم زیرزمینی و همین طور Mud pool معروف هست. این شهر آتشفشانی که منبع انواع چشمه های جوشان زیرزمینی هست دارای محصولات خاصی مثل صابون و ماسک های صورت و تمیزکننده های لایه بردار و غیره برای پوست هست. این محصولات رو همه شهرهای دیگه هم می تونید پیدا کنید و خوب سوغاتی جالبی باید باشه برای کسانی که در شهرها و کشورهایی دور از این منابع طبیعی زندگی می کنند.

سنگ خاص نیوزلند
تزئینات نیوزلندی - سوغات نیوزلند

 

یکی دیگه از سوغاتی های معروف نیوزلند تزئیناتی هست که از سنگ خاص نیوزلند که به رنگ سبز شاید زیاد دیده باشید ساخته شده. این سنگ Jade نام داره و سنگ سبز رنگ خاصی هست که از اون چیزهای زیادی می سازند. از جمله Koru  که در واقع همون حلقه زیبا و ناشکفته گیاهSilver Fern  هست. اگر توی گوگل در قسمت عکسهاش Jade  رو جستجو کنید می بینید که کارهای دستی زیادی باهاش می شه.

صدف های تزئینی
صدف های تزئینی نیوزیلند - سوغات نیوزلند

صدف های خاصی هم در این کشور جزیره ای وجود داره که براق هستند و تشعشعی از رنگ های سبز و آبی زیبایی دارند و از اونها هم لوازم تزئیناتی ساخته میشه. اسم این صدف دریایی زیبا هست Paua که در سواحل اوکلند من تاحالا ندیدم اما در سواحل ولینگتون می تونید در سایز های کوچیک جمع اوری کنید.

شکلات باطعم کیوی
شکلات کیوی نیوزیلند - سوغات نیوزلند

از دیگر چیزهایی که توی مغازه های سوغاتی فروشی خواهید دید شکلات هایی هست که با طعم کیوی و عسل ساخته شده. همین طور شراب عسل Manuka هم گویا طعم بسیار خوبی داره البته من امتحان نکردم ولی خوب کشوری با این همه باغ های انگور قطعا دستی در این صنعت هم داره. کلا شراب های نیوزلندی با طعم های خاص جایگاه خاصی دارند.روماکو | دایرکتوری سایت های ایرانی | دایرکتوری مشاغل | بازاریابی محصولات شما65 / 1 / 267,519

با ثبت آگهی ، آگهی مورد نظر در کنار مطالب و اخبار مرتبط نیز نمایش داده میشود .

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • chat
    یک نظر ارسال کنید