14 ایده کسب و کار تضمینی در زمان رکود

 بهترین شغل ها در زمان رکود اقتصادی

شروع یک کسب و کار می تواند دشوار باشد، حتی در زمان هایی که اقتصاد پر رونق است. اما داشتن یک کاسبی در زمان رکود اقتصادی می تواند کاملا وحشتناک باشد. به منظور اطمینان داشتن از موفقیت یک کسب و کار در دراز مدت، بهتر است به چگونگی پایدار بودن کسب و کار در صورت بروز سختی ها و یا رکود اقتصادی بیشتر توجه کنید. برخی از مشاغلی که برای شروع در این دوران رکود مناسب است را در این مقاله مرور میکنیم ، برخی از آنها میتوانند شغل اصلی باشند و به برخی از آنها میتوان به عنوان شغل دوم نگاه کرد .

14 نوع کسب و کار زیر ، کسب و کارهای پایداری در زمان های رونق یا کساد بازار میتوانند باشند .

کسب و کار در زمان رکود

14 ایده کسب و کار تضمینی :

1/ برنامه ریزی برای رویداد ها

مراسم عروسی، احزاب بازنشستگی، سالگردهای ویژه ای که جشن میگیرند به رونق یا کسادی کسب و کار ربطی ندارد . کسب و کار رویداد یا گروه برنامه ریزی به خصوص مناسب کسانی است که روابط اجتماعی بالایی دارند و مایل به کار فردی با مشتری برای ایجاد رویاهای آنان هستند.

رویدادهای کسب و کار سالانه یکی دیگر از منابع درآمد برای برنامه ریزان رویدادی است که به لیست مشتریان خود بیافزایند.

2/ تعمیر . نگهداری خودرو

اتومبیل ها در نقاطی که حمل و نقل محدود است، بسیار ضروری هستند. هنگامی که اوضاع اقتصادی خراب است، احتمال آنکه بسیاری از مردم اتومبیل خود را تعمیر کنند تا آنکه اتومبیل جدید بخرند بیشتر است. اگر در صنعت خودرو تجربه داشته باشید و بدانید چگونه می توان مشکلات وسیع خودرو را رفع کنید ، این میتواند یک کسب و کار عالی برای شما در دوران رکود اقتصادی باشد. سپس، هنگامی که اقتصاد شروع به بازگشت میکند، شما میتوانید خدمات لوکس اضافی مانند جزئیات خودرو و یا لوازم جانبی را به جریان درآمدتان اضافه کنید.

3/ رستوران

اگر چه مردم ممکن است کمتر غذا بخورند اما رستوران ها در یک رکود اقتصادی هم میتوانند سودآور باشند. مردم ممکن است به خوردن ادامه دهند، زیرا برای آنها راحت است، برای آنها سفارشی شده است، و یا به این دلیل اینکه راهی برای جشن گرفتن با دوستان و یا خانواده است. شما می توانید مشتری را با برنامه های وفاداری مشتری و یا به سادگی ارائه کوپن برای تشویق مداوم ؛ همواره کنار خود داشته باشید .

4/ خدمات خشکشویی

هنگامی که اقتصاد راکد میشود و مردم مشاغل متعددی میگیرند و بسیار کار میکنند، آنها زمان کمتری برای مراقبت انجام کارهای منزل دارند. راهی است که رختشویی ها مقدار زیادی از لباس های نشسته را در مدت کوتاهی بدست می آورند. این نیز تنها گزینه ای است برای بسیاری از افراد که قادر به تمیز کردن خانه و لباس هایشان نیستند. افتتاح یک خشکشویی میتواند اولین گام در جهت رشد اقتصادی باشد و پس از آن، کسب و کار شما شروع به رشد میکند.

بهترین شغل در زمان رکود اقتصادی

5/ خدمات نظافتی

مهم نیست اقتصاد قوی و یا ضعیف باشد، کسب و کار همیشه باید تمیز باشد. با این حال ممکن است یک ساختمان مسکونی به دنبال خدمات نظافتی باشد، به یاد داشته باشید زمانی که تمرکز بر نظافت محیط های تجاری دارید، به تمیز کردن دفاتر محدود نمی شوید. اضافه کردن ساخت و ساز به لیست مشتریان بالقوه راه خوبی برای پیدا کردن مشتریان بیشتر است. بنابراین خدمات نظافتی نیز از بهترین شغل های دوران رکود میباشد

6/ تجارت ماشین های وندینگ ( داد و ستد ماشینی)

هزینه راه اندازی این کسب و کار میتواند کم باشد و به شما این امکان را میدهد که به سرعت جریان نقدی داشته باشید. شما میتوانید با اضافه کردن گزینه های پرداخت با کارت اعتباری به ماشین خود، حتی بیشتر از فروش خود پول دربیاورید. از آنجایی که دستگاه های فروش اقلام در رکود اقتصاد ضربه سختی خورده اند، فروش اقلام با ماشین میتواند گزینه خوبی برای راه اندازی یک کسب و کار در رکود اقتصادی باشد.

7/ نماینده فروش آنلاین

بدون گرفتن هیچ وام مسکنی و یا اجاره دفتر کاری، یک فروشنده آنلاین میتواند در یک اقتصاد دشوار، زندگی کند، در صورتی که فروشگاه های حضوری باید تلاش کنند تا درب فروشگاه را باز نگه دارند. شما می توانید محصولات را مستقیم به فروش برسانید و یا به عنوان یک واسطه عمل کنید، و در عوض بخشی از سود را به خریداران و فروشندگان دیگر بدهید. یکی دیگر از مزایای این کار، صرفه جویی در هزینه ها است، زیرا بازاریابی کالاهای دست دوم، موجب صرفه جویی در مصرف در هزینه ها میشود. ایده کسب و کار فروش آنلاین میتواند در این روران ایده خوبی باشد

8/ حسابدار یا دفتردار

حتما شما هم شنیده اید که می گویند دو مورد خاصی که حتما وجود دارد، مرگ و مالیات است. مردم و مشاغل قطعا نیازمند کمک در زمینه های حسابداری و مالیات خواهند بود. اگر آموزش و یا گواهینامه برای انجام این امور لازم ندارید، شما با ارائه خدمات به عنوان یک حسابدار می توانید در اقتصاد ضعیف، یک کسب وکار عالی برای خود ایجاد کنید و تولید درآمد کنید. در حالی که به دیگران کمک میکنید تا سرمایه ها و مشاغلشان را کنترل کنند.

9/ پیک

خدمات پیک و حمل و نقل، هم در مکان های محدود محلی هم از راه دور، ضروری هستند. اگر آماده تحویل گرفتن سفارشات در آخرین لحظات در طول آب و هوای بد حتی تعطیلات هستید، شما شانس زیادی برای موفقیت دارید. بازاریابی ، یک عنصر کلیدی برای رشد این نوع از کسب و کار است، بنابراین مطمئن شوید که به تمام ارجاعها پاسخ میدهید سپس به جمع آوری مشتریان بالقوه بپردازید.

10/ نویسنده محتوا

هنگامی که اقتصاد در دوران رکود است، کپی رایترها و وبلاگ نویسان همیشه مورد نیاز هستند. ( حتی بیشتر از زمان های عادی)

نوشتن متن های اقناع کننده این است که مردم چگونه می توانند خرید کنند وقتی که تمایلی به صرفه جویی ندارند. بازاریابی محتوا نیز به صورت دستی با رسانه های اجتماعی انجام می شوند، بنابراین شما می توانید با مدیریت رسانه های اجتماعی برای کمک به مشتریان خود استفاده کنید و همچنین از بازاریابی دیجیتالی میتوانید برای رسیدن به مخاطب خود بهره ببرید.

11/ مشاور اعتباری

زمانی که اقتصاد بد است، به راحتی می توان مردم را تحت تاثیر قرار داد. به عنوان یک مشاور اعتباری میتوانید به مردم کمک کنید تا بدهی هایشان را پرداخت کنند، با مذاکره در نرخ های بهره می توانند تصمیمات مالی بهتری بگیرند. با ایجاد رابطه با کارگزاران وام مسکن محلی، نمایندگی های خودرو، مسولان وام ها و CPA، میتوانید یک برنامه ایجاد کنید که به شما کمک کند یک جریان ثابت مشتری را ایجاد کنید.

12/ متخصص زیبایی و آرایشگری

آراستن موها همیشه مورد توجه و نیاز است.  این که آیا مردم فقط به دنبال یه مدل مو هستند یا دارند سعی میکنند خود را برای مصاحبه شغلی آماده کنند،فرقی ندارد. علاوه بر این، زمانیکه اقلام بزرگ از دسترس خارج است به خاطر وضعیت مالی، مردم از این خدمات به عنوان درمان استفاده میکنند. بنابراین این شغل میتواند یکی از مشاغل دوران رکود باشد.

13/ نگهداری از کودکان

کسب و کار نگهداری از کودکان نیز اقتصادی است، به خصوص اگر نیاز به درآمد خانواده مانع از ماندن والدین و بستگان، در خانه و مراقبت از کودکان بشود. از آنجایی که هزینه ها برای بسیاری از امکانات روزانه غیر قابل پیش بینی است، کسب و کار مراقبت از بچه ها، مبتنی برخانه می تواند گزینه مناسبی برای کسب و کار باشد و توانایی جذب بسیاری از مردم را دارد و از مشاغل دوران رکود مناسب است .

بهترین شغل ها در زمان رکود اقتصادی

14/ خدمات ویژه غذا

افرادی که رژیم های خاص خود را دارند و برنامه های تغذیه ای خود را متوقف نمی کنند فقط به این دلیل که رکورد اقتصادی است. فروشگاه های کوشر، وگن و سایر خرده فروشان مواد غذایی خاص ممکن است به شدت تحت تاثیر قرار بگیرند. شما میتوانید محصولات غذایی ویژه ای را به فروش برسانید، سفارش بگیرید و تحویل دهید و یا حتی وعده های غذایی خود را آماده کنید تا مشتریان بتوانند عادات غذایی خود را حفظ کنند.

زمانی که یک کسب و کار را در زمان رکود اقتصادی انتخاب می کنید، فکر میکنید که پولتان برای محصولات و خدمات کم است اما باید به خودتان تکیه کنید. زمانی که احساس میکنید هیچ پولی ندارید احتمالا منجر به ایده های بزرگ و پایدار تجاری خواهد شد. شما هم اگر ایده کسب و کار مناسبی در این زمینه دارید میتوانید عنوان کنید .

نویسنده: آلیسا گرگوری

Logo roomaco

روماکو بازاریاب آنلاین شماست
در هر کجای دنیا، هر کسب و کاری دارید، روماکو آنرا به مخاطبین شما معرفی میکند.
با کمترین هزینه و در کمترین زمان در صفحه اول گوگل باشید!
از اینجا شروع کنید

نظرات

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید
    ضبط پیام صوتی

    زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است