شهرهای دانمارک

شهرهای دانمارک
دانمارک به  5  منطقه  کشوری  تقسیم  می شود که هر  منطقه  وظایفی  چون  مسئولیت  حمل و نقل همگانی ؛  مدیریت  بیمارستان ها و حتی  طرح  های  صنعتی و توسعه ای را  عهده دارند وتوسط  شوراهایی  که در هر  4  سال  یکبار  انتخاب  شده  ، اداره  می شوند . در ادامه با سایت roomaco.com همراه باشید تا با  شهرهای دانمارک  بیشتر آشنا بشیم
در  انتخابات  پارلمانی  و یا شورای   شهر و در صورت  انتخاب  توسط  مردم  ؛ احزاب  مربوطه  کرسی  های  بیشتری  را در شورای  شهر  و پارلمان  به دست  آورده  و در نتیجه  دولت اتئلافی  را تشکیل  می دهند  )  مانن  دولت  فوگ  راسموسن  که برای  سه دوره    با ائتلاف  با  احزاب  دیگر  حکومت  را برعهده گرفت  2009  -2001 )  با شرکت  افرد در انتخابات  شورای  شهر  و یا انتخابات پارلمانی  و کسب  حداقل   2 در صدآراء  مردم توسط  احزاب  سیاسی ، تعداد 179  نماینده که 4  نفر  از آنها  متعلق  به  جزایر  فارائو و گرینلند هستند انتخاب  می شوند که ائتلاف  این احزاب  موجب  انتخاب  نخست وزیر و سپس  به تبع  آن انتخاب  وزرا  می گردد.  احزابی  که هم اکنون  در پارلمان  نماینده دارند عبارتند از :  حزب  سوسیال دموکرات  ،  حزب  لیبرال  ، حزب مردم  سوسیالیست  ، فهرست  اتحاد  ، حزب  لیبرال  ،  حزب  محافظه  کار  ،  حزب  مردم  دانمارک .

در تقسیمات کشوری جدید دانمارک که در سال ۲۰۰۷ انجام شد، خاک اصلی کشور دانمارک به پنج استان (که در دانمارکی Region نامیده می‌شود) تقسیم گردید.
خاک اصلی دانمارک به پنج استان و ۹۸ شهرستان تقسیم شده‌است. استان‌های دانمارک عبارتند از هوودستادن، نوردیولند، میدیولند، شیلند، و سیددانمارک.
گرینلند و جزایر فارو نیز دو قلمرو برون‌مرزی و خودگردان دانمارک به شمار می‌آیند.

استان های دانمارک:

 • هوودستادن
 • میدیولند
 • نوردیولند
 • شیلند
 • سیددانمارک
 • “راهنمای اقامت ، تحصیل ، سفر و زندگی در دیگر کشورها”
=====
در هر کجای دنیا، هر کسب و کاری دارید، روماکو آنرا به مخاطبین شما معرفی میکند.

روماکو | شبکه اجتماعی کسب و کارهای ایرانی

کسب و کار و فروش خودرا با تبلیغات 360 درجه روماکو متحول کنید.

تنها با معرفی خود در روماکو تبلیغات فراگیر زیر، برای محصول و یا خدمات شما صورت میگیرد.

تضمین 15 هزار بازدید در طول حضور- برگشت وجه بدون هیچ گونه تاخیر

همین الان گام بزرگی را در جهت رشد کسب و کار خود بردارید!!!

ورود به روماکو

موجودی شما هر روز در روماکو شارژ میشود. برای اطلاعات بیشتر کلیک بفرمایید

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
 • هیچ نظری ثبت نشده است.
 • یک نظر ارسال کنید
  ضبط پیام صوتی

  زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است