هشدار در مورد یک شیوه کلاهبرداری در هلند

هشدار کلاه برداری هلند - هشدار در مورد یک شیوه کلاهبرداری در هلند

 

سال گذشته میزان کلاهبرداری از طریق دزدیدن اطلاعات بانکی مردم چهار برابر شد. کلاهبردار ها علاوه بر ارسال ایمیل از طریق ارسال اس ام اس هم اقدام به سرقت اطلاعات کرده اند.
در این شیوه قربانی یک ایمیل یا اس ام اس دریافت می کند که در آن نوشته شده ” کارت بانکی شما در حال باطل شدن است. سریعا روی لینک زیر کلیک کنید تا کارت شما باطل نشود”
در مرحله بعدی این لینک کلاهبرداری قربانی را به صفحه ای می برد که معمولا شبیه صفحه وبسایت بانک ساخته شده و از او می خواهد نام و پس ورد را وارد کند.
فقط در هلند سال گذشته از این طریق چهار میلیون یورو از مردم کلاه برداری کرده اند.
روی لینک های اینچنینی کلیک نکنید. اگر تصادفا هم کلیک کردید و اشتباها اطلاعات دادید، باید بلافاصله با بانکتان تماس بگیرید. بانک شما بهترین مرجع کمک کننده است

هُلند  کشوری است کوچک از قلمروهای پادشاهی هلند در شمال غربی اروپا با شانزده و نیم میلیون جمعیت که بیشترشان مسیحی پروتستان هستند. جمعیت مسلمانان هلند نزدیک به یک میلیون نفر است. پایتخت هلند شهرآمستردام است، اما به منظور تمرکززدایی بسیاری از وزارتخانه‌ها و سفارتخانه‌ها در شهر لاهه یا پیرامون آن مستقر شده‌اند. هلند بخش اصلی و اروپایی پادشاهی هلند  به‌شمار می‌رود که جزایری را درآمریکای مرکزی نیز شامل می‌شود. هلند از شرق با آلمان همسایه‌است و از جنوب با بلژیک و از غرب نیز از طریق دریا با بریتانیا هم‌جوار است. بندر روتردام دومین شهر بزرگ هلند است و از نظر مساحت و تعداد اسکله‌هایی که دارد، بزرگ‌ترین بندر اروپا نیز به‌شمار می‌رود.

کشور گل لاله و سرزمین آسیاب بادی از معروف ترین لقب های هلند است.

۲۵ درصد از زمین‌های کشور هلند پایین‌تر از سطح دریای آزاد قرار دارد و ۲۱ درصد از جمعیت آن در این مناطق زندگی می‌کنند.روماکو | دایرکتوری سایت های ایرانی | دایرکتوری مشاغل | بازاریابی محصولات شما3 / 1 / 149,715

با ثبت آگهی ، آگهی مورد نظر در کنار مطالب و اخبار مرتبط نیز نمایش داده میشود .

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • chat
    یک نظر ارسال کنید