سوغات کشور استرالیا

سوغات کشور استرالیا
سفرتان به استرالیا بدون خرید سوغات‌های زیبا و به یاد ماندنی این کشور کامل نخواهد شد. این  کشور مهد تنوع و گوناگونی در طبیعت و محصولات منحصردبه‌فرد طبیعی است. استرالیا را می‌توان با چای‌های کوهی و گیاهی، ادویه‌های بومی و مرباهای میوه بی‌نظیر آن چشید. از نواحی مرکزی استرالیا می‌توانید، کلاه پوست کروکدیل، کت دریزابون (driza-bone) و یا چکمه‌های پوست گوسفند نرم و زیبا تهیه کنید.

میوه‌ها، گیاهان دارویی و محصولات غذایی استرالیا

طبیعت بی‌نظیر استرالیا، مجموعه‌ای از گیاهان و میوه‌های بومی این قاره را پیش روی گردشگران قرار می‌دهد. از گیاهان کمتر شناخته شده‌ای همچون تمیتوباش تا هلوهای وحشی، بومیان استرالیا برای هزاران سال از این محصولات استفاده‌های دارویی و غذایی می‌بردند و شما امروزه می‌توانید انواع و اقسام این محصولات را در بسته‌بندی‌های مختلف تهیه و برای سوغات به کشور بیاورید.  مربای خانگی آلوی کاکادو و ادویه‌هایی با چاشنی نعنای بومی استرالیا پیشنهادهای ویژه این دست سوغات هستند. قهوه‌های خلیج بایرون و پنیرهای جزیره تاسمانی دیگر انتخاب‌های خوشمزه استرالیا برای خرید سوغات هستند.

روغن‌ها و کرم‌های طبیعی استرالیا

برای درمان ورم و درد مفاصل می‌توانید روغن اکالیپتوس تهیه کنید، و برای درمان طبیعی سوختگی روغن گوانا را به‌عنوان سوغات به ارمغان ببرید. وقتی صحبت از مراقبت پوست می‌شود، استرالیا حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. صابون‌های معطر و کرم‌های صورت استرالیایی بی‌نظیرند.

پوشاک، چرم و لباس‌های محلی استرالیا

پوشاک استرالیایی هم حکایت دیگری نسبت به سایر کشورها دارد. برای یادگار بردن سوغاتی از استرالیا و تجربه زمستانی گرم، محصولات پشم و گوسفند استرالیا رو از یاد نبرید. جوراب‌های از پشم گوسفند و بالش، فرش، روسری و لباس‌های زیر گرم پشمی استرالیایی برای خرید انتخاب‌های بی‌نظیری هستند.

=====
در هر کجای دنیا، هر کسب و کاری دارید، روماکو آنرا به مخاطبین شما معرفی میکند.

روماکو | شبکه اجتماعی کسب و کارهای ایرانی

کسب و کار و فروش خودرا با تبلیغات 360 درجه روماکو متحول کنید.

تنها با معرفی خود در روماکو تبلیغات فراگیر زیر، برای محصول و یا خدمات شما صورت میگیرد.

تضمین 15 هزار بازدید در طول حضور- برگشت وجه بدون هیچ گونه تاخیر

همین الان گام بزرگی را در جهت رشد کسب و کار خود بردارید!!!

ورود به روماکو

موجودی شما هر روز در روماکو شارژ میشود. برای اطلاعات بیشتر کلیک بفرمایید

همینک یک بازاریاب حرفه ای استخدام کنید
روماکو به شکل شبانه روزی برای شما بازاریابی میکند. در روماکو امکان معرفی شغل ، سایت و شبکه های مجازی ، محصولات و دیگر خدمات خود را دارید. روماکو محصولات شما را در ده ها سایت کلیکی دیگر، ازطریق ایمیل مارکتینگ، تبلیغات در گوگل و ... معرفی میکند و فروش شما را متحول میکند. شما در هر لحظه امکان آمارگیری دقیق بازدیدکنندگان را خواهید داشت. ضمن آنکه پس از ثبت نام، هر روز به موجودی کیف پول شما افزوده میگردد تا راحت تر از خدمات سایت استفاده بفرمایید.

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • یک نظر ارسال کنید