غارهای آلوارم گوا هند

در بین شهرهایی که در کشور هندوستان است، گوا به خاطر طبیعت زیبا و سواحل دیدنی و خاصی که دارد محبوبیت ویژه ای دارد و از شهرهای توریستی این کشور به حساب می آید که سالانه مورد بازدید بسیاری از گردشگران و مسافران تور هند قرار می گیرد. یکی از ویژگی های خاص در گوا، وجود غارهایی تاریخی است که ارزش بالایی دارند که یکی از آنها غارهای آلوارم گوا است. این غار در یکی از شهرهای کوچک گوا به نام بیچولیم (Bicholim)  واقع شده است که در ناحیه شمالی گوا واقع شده است. در این بخش آژانس مسافرتی راه و رسم سفر قصد تا این غار را معرفی کند. برای آگاهی بیشتر ما را دنبال کنید.

 

 

 

 

درباره غارهای آلوارم گوا

غارهای آلوارم (Arvalem Caves) در شهر بیچولیم قرار دارد و تمام این غارها از اتاق هایی تشکیل شده است و در دل صخره تراشیده شده اند که بیانگر تاریخ کهن این منطقه است. این غارها در قرن 6 میلادی ساخته شده اند و طراحی و هنر که در ساخت به آن رفته است، بیانگر تاریخ قدیمی هندوستان است. این غارها با اسم غارهای پانداوا نیز شناخته می شوند که نام خود را از فردی به نام پانداوای ماهاباراتا گرفته است.

 

 

 

 

طبق داستان هایی که نقل شده است این شخص در زمان تبعید خود به غارهای آلوارم گوا پناه برده است و به همین خاطر 6 اثر تاریخی به نام شیوالینگا در غار ساخته شده است که اثبات کننده این روایت است. البته برخی از کارشناسان هم این غارها را با توجه به اسلوب آن که شبیه به معماری قدیمی بودائی است از جمله آثار متعلق به این گروه دانسته و اعتقاد دارند کاهنان باستانی برای ساخت و قرار دادن مجسمه های خود از این غارها استفاده می‌کردند.

=====
در هر کجای دنیا، هر کسب و کاری دارید، روماکو آنرا به مخاطبین شما معرفی میکند.

روماکو | شبکه اجتماعی کسب و کارهای ایرانی

کسب و کار و فروش خودرا با تبلیغات 360 درجه روماکو متحول کنید.

تنها با معرفی خود در روماکو تبلیغات فراگیر زیر، برای محصول و یا خدمات شما صورت میگیرد.

تضمین 15 هزار بازدید در طول حضور- برگشت وجه بدون هیچ گونه تاخیر

همین الان گام بزرگی را در جهت رشد کسب و کار خود بردارید!!!

ورود به روماکو

موجودی شما هر روز در روماکو شارژ میشود. برای اطلاعات بیشتر کلیک بفرمایید

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • یک نظر ارسال کنید
    ضبط پیام صوتی

    زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است