قوانین اقامت بیش از ۹۰ روز در ترکیه

هر ایرانی مجاز است از هر ۱۸۰ روز ۹۰ روز در خاک ترکیه بماند. چنانچه بیش از ۹۰ روز در این کشور اقامت داشته باشد موقع خروج، جریمه اضافه ماندن در ترکیه به ایشان تعلق می‌گیرد. چنانچه شخص جریمه را پرداخت ننماید، به مدت ۱ تا ۵ سال دیپورت شده و اجازه ورود به خاک ترکیه را نخواهد داشت.

 

 

 

کسانی که قبل از اتمام ۹۰ روز اقامت در ترکیه اقدام به گرفتن راندوو نمایند بعد از اخذ راندوو تا زمانی که ۹۰ روزشان پر نشده باشد می توانند از ترکیه خارج و تا زمان سر رسید راندوو در خارج از ترکیه باشند ولی در زمان راندوو بایستی در اداره مهاجرت حضور یابند.

 

 

 

 

‎کسانی که ۹۰ روز اقامتشان تمام شده است علیرغم اینکه راندوو گرفته باشند نمی توانند از ترکیه خارج شوند. در صورت خروج هم جریمه خواهند شد و هم راندوو باطل می‌شود.

 

 

 

 

‎کسانی که که راندوو گرفته باشند هیچ نگرانی بابت بیش از ۹۰ روز ماندن در ترکیه نداشته باشند.توجه داشته باشید در زمان اخذ راندوو، حضور فیزیکی شخص در خاک ترکیه الزامی است.

 

 

 

در صورت پرداخت جریمه اضافه ماندن در ترکیه در مبادی خروجی میتواند دوباره به ترکیه برگردد به شرطی که ظرف ۱۰ روز اقدام به گرفتن راندوو (وقت ملاقات برای اخذ اقامت) نماید . این شرط برای یکبار قابل انجام هست و بار دوم شخص علیرغم پرداخت جریمه دیپورت خواهد شد. ( به این امکان کد قانونی V84 گفته می شود.

=====
در هر کجای دنیا، هر کسب و کاری دارید، روماکو آنرا به مخاطبین شما معرفی میکند.

روماکو | شبکه اجتماعی کسب و کارهای ایرانی

کسب و کار و فروش خودرا با تبلیغات 360 درجه روماکو متحول کنید.

تنها با معرفی خود در روماکو تبلیغات فراگیر زیر، برای محصول و یا خدمات شما صورت میگیرد.

تضمین 15 هزار بازدید در طول حضور- برگشت وجه بدون هیچ گونه تاخیر

همین الان گام بزرگی را در جهت رشد کسب و کار خود بردارید!!!

ورود به روماکو

موجودی شما هر روز در روماکو شارژ میشود. برای اطلاعات بیشتر کلیک بفرمایید

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • یک نظر ارسال کنید
    ضبط پیام صوتی

    زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است