اسل ورلد بمبئی هند

اسل ورلد بمبئی  در سال 1986 توسط سوباش چاندرا از گروه اسل  ساخته شد. بیشتر توریست‌هایی که به بمبئی می‌آیند از این مکان جادویی نیز بازدید می‌کنند. اسل ورلد که در جزیره Gorai ساخته شده است، یکی از بزرگترین و اولین پارک‌های تفریحی در هند است. این پارک تفریحی بخاطر زیرساخت‌های عظیم و مسیرهای هیجان‌انگیز آبی و خشکش بسیار محبوب است. در بین تمام فعالیت‌های سرگرم‌کننده در این پارک، پیست اسکیت روی یخ و سالن بولینگ بیشترین طرفدار را دارند.

 

 

 

 

بازی‌های مختلفی برای گروه‌های سنی مختلف در این پارک درنظر گرفته شده است. هرروز حدود 10000 نفر از اسل ورلد بازدید می‌کنند. البته یکی از ویژگی‌های بارز این پارک هم این است که هر 365 روز سال باز است. کسانی که فقط برای سرگرمی به این پارک نمی‌آیند، می‌توانند از فودکورت یا فروشگاه‌هایی که تعبیه شده نیز بازدید کنند. برای کسانی که به دنبال هیجان و ماجراجویی هستند اسل ورلد  حقیقتا دنیای دیگریست.بهترین زمان بازدید از اسل ورلد ما‌ه‌های بین اکتبر تا مارس است.اسل ورلد  در یک گستره وسیع و لوکس سبز واقع شده است. این پارک تفریحی در فضایی به مساحت 25 هکتار در محدوده شهر و در یک جزیره کوچک واقع شده است.

 

 

 

 

همچنین ساختار آن براساس طرح ها و استانداردهای بین المللی طراحی شده است.با رانندگی در بزرگراه Western Express می‌توان خود را به پارک اسل ورلد  رساند. اطمینان داشته باشید که حتما از جاده Mira-Bhayander به سمت پایین رانندگی کرده باشید. همچنین شما می‌توانید یک تاکسی در شهر کرایه کنید. همچنین اتوبوس‌هایی وجود دارند که به خور Gorai می‌روند. از آنجا هم می‌شود سوار کشتی شد تا به پارک رسید.قطارهای محلی که در Malad و Borivali ایستگاه دارند برای رفتن به اسل ورلد ایده آل هستند چون شما در این ایستگاه ها باید پیاده شوید و با استفاده از کشتی از خور Gorai به پارک بروید.

 

 

 

 

چگونه به اسل ورلد بمبئی برویم؟

با رانندگی در بزرگراه Western Express می‌توان خود را به پارک اسل ورلد بمبئی رساند. اطمینان داشته باشید که حتما از جاده Mira-Bhayander به سمت پایین رانندگی کرده باشید. همچنین شما می‌توانید یک تاکسی در شهر کرایه کنید. همچنین اتوبوس‌هایی وجود دارند که به خور Gorai می‌روند. از آنجا هم می‌شود سوار کشتی شد تا به پارک رسید.

 

 

 

 

آدرس اسل ورلد

Global Pagoda Road, Gorai Island, Borivali West, Mumbai, Maharashtra 400091, India بمبئی, هندوستان

ساعت کار اسل ورلد بمبئی

یکی از ویژگی‌های بارز این پارک هم این است که هر 365 روز سال باز است.

=====
در هر کجای دنیا، هر کسب و کاری دارید، روماکو آنرا به مخاطبین شما معرفی میکند.

روماکو | شبکه اجتماعی کسب و کارهای ایرانی

کسب و کار و فروش خودرا با تبلیغات 360 درجه روماکو متحول کنید.

تنها با معرفی خود در روماکو تبلیغات فراگیر زیر، برای محصول و یا خدمات شما صورت میگیرد.

تضمین 15 هزار بازدید در طول حضور- برگشت وجه بدون هیچ گونه تاخیر

همین الان گام بزرگی را در جهت رشد کسب و کار خود بردارید!!!

ورود به روماکو

موجودی شما هر روز در روماکو شارژ میشود. برای اطلاعات بیشتر کلیک بفرمایید

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • یک نظر ارسال کنید
    ضبط پیام صوتی

    زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است