شبکه 5G در امارات آماده استفاده است

شرکت اتصالات، طی کنفرانس رسانه های جهان عرب، اعلام نمود که شبکه 5G کاملا آماده است و شهروندان اماراتی می توانند با ورود تلفن های هوشمندی که قابلیت استفاده از آن را داشته باشد به بازار، از خدمات مربوطه بهره مند گردند. انتظار می رود این تلفن ها در ماه ژوئن 2019 به بازار وارد شوند.

شرکت مخابرات امارات متحده عربی با نام تجاری اتصالات است  .این شرکت اماراتی به ۱۸ کشور، در  اسیا ، خاورمیانه و افریقا خدمات مخابراتی و ارتباطاتی ارائه می‌دهد. شرکت اتصالات در فوریه ۲۰۱۲ به عنوان پانزدهمین اپراتور بزرگ تلفن  همراه  با بیش از ۱۳۵ میلیون مشترک در جهان شناخته شد. مجله فوریس یا فوربز خاورمیانه اتصالات را به عنوان قویترین شرکت اماراتی در سال۲۰۱۲ معرفی کرد. شرکت ارتباطاتی du رقیب شرکت اتصالات است.

اتصالات بزرگترین شرکت فراهم‌کننده خدمات اینترنتی در خاورمیانه بوده و بیشترین ترافیک تلفن همراه را در خاورمیانه و افریقا در اختیار دارد و دوازدهمین شرکت در زمینه انتقال اطلاعات صوتی (صحبت کردن با موبایل یا گفتگوی اینترنتی) در جهان را داراست. از اکتبر ۲۰۰۸ اتصالات بیش از ۵۱۰ توافق‌نامه برای پوشش رومینگ بین‌المللی در ۱۸۶ کشور جهان به اجرا دراورد. همچنین این شرکت جی پی ار اس و نسل سوم تلفن همراه ۳G را فعال کرد و با شرکت بلک بری  همکاری خود را آغاز کرد.در دسامبر ۲۰۱۱ اتصالات اعلام کرد نسل چهارم تلفن همراه 4G را گسترش خواهد داد.

=====
در هر کجای دنیا، هر کسب و کاری دارید، روماکو آنرا به مخاطبین شما معرفی میکند.

روماکو | شبکه اجتماعی کسب و کارهای ایرانی

کسب و کار و فروش خودرا با تبلیغات 360 درجه روماکو متحول کنید.

تنها با معرفی خود در روماکو تبلیغات فراگیر زیر، برای محصول و یا خدمات شما صورت میگیرد.

تضمین 15 هزار بازدید در طول حضور- برگشت وجه بدون هیچ گونه تاخیر

همین الان گام بزرگی را در جهت رشد کسب و کار خود بردارید!!!

ورود به روماکو

موجودی شما هر روز در روماکو شارژ میشود. برای اطلاعات بیشتر کلیک بفرمایید

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • یک نظر ارسال کنید
    ضبط پیام صوتی

    زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است