شهر دوبی بعنوان لوکس ترین شهر جهان دارای سازه های معماری فوق العاده چشم گیری است و ما در این مطلب قصد داریم تا به شما برج ماه دبی را معرفی کنیم که یکی از بهترین های دوبی است.

برج ماه دبی یکی از برج های زیبای جهان است که از معمار خارق العاده برخوردار بوده اســت. این برج در بین زیباترین برج های جهان رتبه ۸۶ را به خود اختصاص داده اســت و دارای منحصر به فرد ترین معماری در جهان اســت.

نمای برج ماه دبی

نمای برج ماه دبی در شب بسیار دیدنی‌ست و در زیر نور مهتاب می‌درخشد. برای اکثر مردم عرب ماه مبارک رمضان بسیار ارزش دارد و بهای زیادی به این ماه مبارک می‌دهند، به همین دلیل این برج با بنای متفاوتش را برگرفته از ارزش‌ها و اعتقادات مردم ساخته‌اند، نکته‌ی جالب اینجاست که اعتقادات مذهبی شهروندان امارات متحده عربی باعث شده تا چنین پدیده و هنر نمایی در ساخت برج‌های شهر دبی روی دهد.

برج ماه دبی یکی از شاخصه‌های فرهنگی کشور امارات محسوب می‌شود که دیگر کشورها هم از آن الگو گرفتند تا چنین سازه‌ای مطابق با فرهنگ خود در سرزمینشان بسازند، چرا که هر جامعه‌ای وظیفه دارد با نمایش دادن اشکال عینی فرهنگ خود را به مسافران و گردشگران شناسی کند.

شاید یکی از متفاوت ترین معماری ها نیز طراحی برج هایی است که معماری و نمایی متفاوت دارند در این خصوص می توان به برج هلال ماه دبی اشاره کرد که در نوع خود منحصر به فرد و بی نظیر است زیرا در ساخت آن علاوه بر این که به چهره این شهر زیبایی بخشیده به فرهنگ خاص این منطقه نیز توجه شده است.این برج که شهرت جهانی دارد با معماری مدرن متناسب با منطقه فرهنگی و جغرافیایی خود ساخته شده که نگاه ها را به سوی خود جذب کرده و حتی باعث شده دیگر کشورها از جمله جمهوری آذربایجان درصدد ساخت چنین سازه ای برآینــد.

=====
در هر کجای دنیا، هر کسب و کاری دارید، روماکو آنرا به مخاطبین شما معرفی میکند.

روماکو | شبکه اجتماعی کسب و کارهای ایرانی

کسب و کار و فروش خودرا با تبلیغات 360 درجه روماکو متحول کنید.

تنها با معرفی خود در روماکو تبلیغات فراگیر زیر، برای محصول و یا خدمات شما صورت میگیرد.

تضمین 15 هزار بازدید در طول حضور- برگشت وجه بدون هیچ گونه تاخیر

همین الان گام بزرگی را در جهت رشد کسب و کار خود بردارید!!!

ورود به روماکو

موجودی شما هر روز در روماکو شارژ میشود. برای اطلاعات بیشتر کلیک بفرمایید

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • یک نظر ارسال کنید
    ضبط پیام صوتی

    زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است